اطلاعيه ۱به نام خدا

بدینوسیله جنبش مقاومت اعلام میدارد که امروز جمعه دو پاسدار جنایتکار از دستگیر شدگان حق آباد سراوان با نامهای پاسدار جواد حسن زاده و علی اسماعیل زاده با حکم شاخه قضائی جنبش و پس از اینکه جنایت و تجاوز و تعرضشان علیه مردم بی گناه احراز شد تیرباران شدند.

پاسداران جنایتکار رژیم که دستشان به خون مردم مظلوم و ستمدیده آلوده است و در راستای اهداف شوم و ضد انسانی رژیم حتی به همسایگان و خویشاوندان خود رحم نمی کردند امروز که گرفتار شده اند  برای رژیم ولایت فقیه هیچ ارزشی ندارند.

جنبش مقاومت طی این اطلاعیه اعلام می نماید اگر رژیم ولایت فقیه زندانیان سیاسی بلوچستان را تا دو هفته آزاد نکرد بقیه پاسداران هم به نوبت کشته خواهند شد.

جنبش مقاومت مردمی ایران


اطلاعيه ۲

به نام خدا

بدینوسیله جنبش مقاومت مردمی ایران به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که مبارزان شاخه اطلاعاتی جنبش بامداد روز پنج شنبه  با حمله به یک خانه تیمی وزارت اطلاعات در یکی از شهرهای مرزی بلوچستان موفق شدند چهار تن از مزدوران و جاسوسان  وزارت اطلاعات را همراه با انباری از اسلحه دستگیر نمایند.

این چهار تن از جاسوسان محلی وزارت اطلاعات می باشند و در اعترافات اولیه به جنایات خود و همچنین به اهداف شوم و ننگین وزارت اطلاعات علیه مردم منطقه و مبارزین اعتراف کرده اند.

 

در این عملیات سلاحهای بسیار زیادی از جمله 8 عدد کلاشینکوف ، 4 عدد آر پی جی یک بار مصرف لیزری ،5 جعبه مواد منفجره ،4 جعبه مواد شیمیائی مهلک با آرم سپاه پاسداران ،8 دوربین مداربسته با قدرت گیرائی از چند کیلومتر ،6 عدد دستگاه جی پی اس ، 6 عدد دوربین فیلم برداری کوچک ام پی 4 ، 6 عدد کلت کمری، دو عدد دستگاه گوشی ثریا ، یک کامپیوتر با چندین برنامه آموزش عملیاتهای تروریستی و مقادیر زیاد مهماتی دیگر بدست مبارزین افتاد.

 

جنبش طی این اطلاعیه اعلام می دارد این چهار مزدور به زودی به سزای عمل ننگین خود خواهند رسید تا عبرتی باشند برای دیگر مخبران و جاسوسان تا دست از خیانت به مردم بردارند زیرا مخبر و خائن هیچ عاقبتی ندارد و همانگونه که امروز این مزدوران مردم فروش به چنگال قدرتمند مبارزان افتادند فردا دیگر مخبران هم به چنین سرنوشتی گرفتار خواهند شد.

اطلاعات بیشتر این عملیات موفقیت آمیز شاخه اطلاعاتی جنبش در اطلاعیه های بعدی بیان خواهد شد و فیلم و تصاویر مخبران و مهمات همراه به زودی پخش می شوند.

 

جنبش مقاومت مردمی ایران