به نام خدا

بدینوسیله جنبش مقاومت به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که در درگیری روز دوشنبه در کوههای پیرسوران یک بالگرد کبرای رژیم توسط مبارزان مندم گردیده که روز چهارشنبه پاره های آن با یک تریلی به زاهدان منتقل شد و سه بالگرد دیگر نقص برداشتند.

 

همچنین طبق گزارش دقیق در این درگیری 43 تن از پاسداران رژیم به هلاکت رسیده و 18 تن دیگر شدیدا مجروح شدند که هم اکنون در بیمارستان نبی اکرم و تحت مراقبت سپاه پاسداران بستری هستند.

 

طی این اطلاعیه جنبش به اطلاع مردم می رساند که روز چهارشنبه نیروی هوائی رژیم باری دیگر به بمباران هوائی کوههای پیر سوران و کوههای درکان و قسمت جنوبی کوههای رودماهی و همچنین قسمتهائی از مناطق جنوب بم و کوههای جبال بارز پرداختند.

 

جنبش مقاومت ضمن محکوم نمودن بمباران مناطق مسکونی بلوچستان توسط رژیم ولایت فقیه به رژیم هشدار می دهد که بمبارنها را متوقف نماید در غیر این صورت منتشر تاکتیکهای جدید جنبش باشد و جنبش می تواند برای جلوگیری از این بمبارانها به روشهای دیگری متوسل شود.

 

طی این اطلاعیه جنبش از جوانان بلوچستان می خواهد تا هر چه سریع تر به صفوف مبارزان بپیوندند زیرا امروز هیچ راهی برای رسیدن به عزت و آزادی جز مبارزه مسلحانه نیست و دلاورمردان جنبش در عملیاتهای خود و خصوصا عملیات اخیر نشان دادند که چگونه می توانند رژیمی که دم از اقتدار می زند را به زانو در بیاورند و نیروهای بزدلش را مجبور به عقب نشینی نمایند.

 

جوانان

سوگند به خدا که رژیم را توان ایستادگی در برابر شما سلحشوران نیست و اگر همه شما با اراده آهنین به پا خیزی مزدوران رژیم لحظه ای هم در برابر ایمان و غیرت و شهامت شما نتوانند ایستاد.

 

برادرانتان در میدان نبرد منتظر ملحق شدن شما به صفوفشان هستند تا یکپارچه و با اقتداری بیشتر هر چه زودتری به سایه پلید رژیم ولایت فقیه از سر مردم مظلوم خاتمه دهند.

 

جنبش مقاومت مردمی ایران(جندالله(  

 

--

People's Resistance Movement of Iran

روابط عمومی جنبش مقاومت مردمی ایران

      حرکة المقاومة الشعبیة الایرانیة